© Copyright by "auto-style.if.ua" Івано-Франківськ, 2011-2017.
ЗАХИСТ ЛОБОВОГО СКЛА !

    Революційний продукт на українському ринку. Кристально чиста, якісна прозора захисна плівка ClearPlex для лобового скла. Надійно захищає від сколів і утворення тріщин за рахунок своєї товщини і чудових захисних властивостей. Абсолютно не помітна після установки, не спотворює видимість, не драпається навіть при грубій експлуатації, приховує подряпини, що вже утворилися, і потертості скла, створює ефект нового, сяючого скла. Плівка за пару років існування і використання в Європі відмінно себе зарекомендувала і назбирала величезну кількість лише позитивних відгуків від клієнтів.
(050) 087 92 42
auto.style@ukr.net
Захисна плівка для лобового скла, в десятки разів товще і міцніше за тонування, не допустить появи сколів і тріщин на Вашому авто, а також захистить салон автомобіля від ультрафіолетових променів, які сприяють швидкому вигоранню салону. Clearplex блокує 99.9% UV променів, зберігаючи інтер'єр автомобіля.
Плівка Clearplex – встановлюється на зовнішню поверхню лобового скла, вона кристально прозора, дуже практична: не затирається двірниками, не жовтіє, не відшаровується, не тріскається, залишаючись практично невидимої на весь термін служби.. Купивши захисну плівку Clearplex, Ви в десятки разів зменшите вірогідність купівлі і установки нового лобового скла. Ви збережете колишнє в ідеальному стані на довгі роки!

Плівка Clearplex виготовляється в Америці. Ця країна є лідером – по виробництву антигравійних плівок для автомобілів. Броня на лобове скло – це більш ніж просто тонування або інший автомобільний аксесуар. Це реальний захист і безпека. Аналогів плівки Сlearplex не існує.